Zapraszamy bibliotekarzy na webinarium „Co słychać w Zakamarkach?”

Co słychać w Zakamarkach

Zapraszamy bibliotekarzy na webinarium „Co słychać w Zakamarkach?”

Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia o godz. 11.00, na platformie Live Webinar (dostępna online bez instalacji). Uczestnicy mogą aktywizować się na czacie i zadawać pytania.

Zapisy przyjmujemy pod adresem selekcja@koszykowa.pl do 20 kwietnia, link z dostępem prześlemy 21 kwietnia. Spotkanie jest bezpłatne.

Dla uczestników spotkania Wydawnictwo Zakamarki przewidziało specjalny rabat. O szczegółach poinformujemy podczas webinarium.

Co słychać w Zakamarkach?

Książki dla dzieci i młodzieży – podpowiedzi, zapowiedzi, rekomendacje i ciekawostki.

Książka może być drzwiami do nowego, nieznanego świata, może też być lustrem, w którym zobaczymy siebie. Dzięki temu książka może pomóc dziecku przyjrzeć się swoim emocjom, ale także zrozumieć emocje innych. Czy to będą trudności w relacjach pomiędzy dziećmi – wykluczanie, kłótnie, agresja czy narastające ostatnio poczucie samotności, znudzenia, zniechęcenia, bezsensu – w przepracowaniu tych tematów pomogą dzieciom, rodzicom i nauczycielom dobre książki, a takich nie brakuje w Wydawnictwie Zakamarki.

O tym, które z nich warto polecić czytelnikom w konkretnych sytuacjach i grupach wiekowych, opowie Katarzyna Skalska, założycielka, redaktorka naczelna i tłumaczka Wydawnictwa Zakamarki. Przedstawi też ostatnie nowości, a także uchyli rąbka tajemnicy, jakich tytułów możemy spodziewać się w najbliższym czasie, a będą to zarówno przygody znanych i lubianych bohaterów, jak i zupełnie nowe propozycje.

Zapraszamy.