Zwiedzaj Warszawę szlakiem Funduszy Europejskich

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz firma Good Books zapraszają do udziału w mobilnej grze miejskiej „Aleją Gwiazd. Szlakiem Funduszy Europejskich”,

Trasa gry prowadzi przez muzea, instytucje kultury, obszary pamięci, pętle komunikacyjne i parki. To znane miejsca, jednak gra pozwoli Ci spojrzeć na nie z zupełnie innej perspektywy. Nie zabraknie faktów z historii i ciekawostek dotyczących ważnych punktów na mapie Warszawy.

Pytania będą wymagały od graczy pewnej wiedzy i umiejętności wyszukiwania informacji, ale także kreatywności i logicznego myślenia. Pojawią się rebusy, zadania polegające na zrobieniu zdjęcia, zagadki i szyfry. Czyli: wiedza i dobra zabawa w jednym!

  • Dla kogo? Gra skierowana jest do wszystkich odbiorców: można w nią grać indywidualnie, ze znajomymi albo rodziną. Jedna drużyna może liczyć od 1 do 4 osób.
  • Kiedy i gdzie? Start gry: 14 maja 2023, od godz. 10:00 w punkcie informacyjnym w Miasteczka Funduszy Europejskich w Ogrodach Zamku Królewskiego i Arkadach Kubickiego. Grę należy przejść do godz. 15:00. Sam wybierasz czas w którym zaczniesz grę!
  • Czego potrzebujesz? Wygodnych butów i naładowanego smartfona z dostępem do Internetu. Może przydać Ci się również powerbank!

Więcej informacji na stronie Gra miejska – Dni Otwarte Funduszy Europejskich