Konferencja 2023: „Praktyczne aspekty zarządzania strategicznego w bibliotekach. Zarządzanie zmianą”

Biblioteka Miejska w łodzi wraz Biblioteką Narodową zaprasza na pierwsze z cyklu spotkań „Porozmawiajmy o bibliotekach”, poświęconych działalności bibliotek publicznych.

Na dwudniowej konferencji odbywającej się w Łodzi poruszymy wiele interesujących zagadnień, ważnych dla branży bibliotekarskiej. Będziemy mówić o zarządzaniu bibliotekami publicznymi, rynku pracy i nowych kadrach. Przyjrzymy się, jak zmieniają się biblioteki i jaka jest ich pozycja na rynku usług. Dokonamy analizy i wymiany doświadczeń w funkcjonowaniu dzisiejszych bibliotek oraz przyjrzymy się trendom europejskim i światowym. Konferencja odbędzie się w Mediatece MEMO, w Łodzi, ul. Moniuszki 5, w dniach 19-20 października 2023 roku.

Zapisy na konferencje rozpoczynają się 1 sierpnia 2023. Koszt uczestnictwa – 280 zł netto/osoba (+23% vat). Cena nie obejmuje noclegu. Dla uczestników konferencji przewidziana jest zniżka 15% w Hotelu Boutique (na ul. Rewolucji 1905r. nr 8)

Porozmawiajmy o bibliotekach. Konferencja. » Biblioteka Miejska w Łodzi (lodz.pl) Link do rejestracji: http://formularze.biblioteka.lodz.pl/modules/form_builder/published/zgloszenie.php