Rozmowy przy stole Natalia Sosin-Krosnowska

Rozmowy przy stole

Rozmowy przy stole Natalia Sosin-KrosnowskaAutorka: Natalia Sosin-Krosnowska                    Wydawnictwo: Znak Koncept

 

Bardzo pomysłowa książka Natalii Sosin-Krosnowskiej, doświadczonej i wziętej dziennikarki. Poprzednio na liście: „Cisza i spokój. Cała prawda o życiu daleko od miasta” (p. 16/18). Autorka pięknie pokazuje w niej różnice między miastem a wsią.

Teraz kontynuuje obrany kierunek poprzez przedstawienie serii gospodarstw agroturystycznych rozsianych gdzieś po Polsce. Dzięki temu osiąga zróżnicowane efekty. Z jednej strony czytelnicy mogą zapoznać się z niesamowitymi historiami założycieli gospodarstw, z drugiej czują się zachęceni do odbycia prawdziwej podróży w zaprezentowane miejsca, z trzeciej mają niepowtarzalną okazję, aby zasmakować regionalnej kuchni.

Przepisy na dania są proste, nie wymagają wielkich nakładów wysiłku ani w kuchni, ani na zakupach. Poza tym warto zwrócić uwagę na bogactwo proponowanych menu. Zostały one podporządkowane wszystkim istniejącym kulinarnym gustom. Pozycja zawiera indeks. Oprawa twarda, szyta.