Robienie na drutach dla każdego Vikki Haffenden Frederica Patmore

Robienie na drutach dla każdego

Robienie na drutach dla każdego Vikki Haffenden Frederica PatmoreAutorki: Vikki Haffenden, Frederica Patmore  Wydawnictwo Słowne

 

 

 

 

 

 

Pięknie wydany przewodnik po narzędziach, materiałach oraz projektach i technikach robienia na drutach, napisany przez dwie utalentowane dziewiarki: ekspertkę w dziedzinie tekstyliów zajmującą się cyfrowym projektowaniem wzorów i dzianinami oraz konsultantkę w Rowan Yarns – jednej z największych na świecie firm produkujących luksusowe włóczki.

Publikacja będzie odpowiednia zarówno dla rozpoczynających dopiero przygodę z dziewiarstwem, jak i tych bardziej doświadczonych. Zawiera wiele użytecznych porad odnośnie wyboru sprzętu i włóczek, sfotografowane “krok po kroku”, czytelne instrukcje oraz opisy technik, które zaawansowanym dziewiarkom dają możliwość eksperymentowania nowymi ich wariantami. Książka zwiera rozdział z galerią próbek przedstawiającą oryginalne dzianiny jakie można wydziergać stosując omawiane techniki (a tych zostało zaprezentowanych aż ponad dwieście pięćdziesiąt). Ponadto znajduje się tutaj dwadzieścia projektów modnych i oryginalnych czapek, szalików oraz innych ubrań i przedmiotów do domu. Polecam zainteresowanym tematem.

Oprawa twarda, szyta; na końcu słowniczek i indeks.